Näohooldused

Mikro-needling ehk derma-roller hooldus. Rolleriga teostatav mikroneedling teraapia uuendab ja taastab kollageen- ja elastiinkiudude moodustumist loomulikul teel. Teraapia tulemused põhinevad naha uuenemise kiirendamisel ja kosmeetiliste toimeainete parema imendumise võimaldamisel. 

Proseduuri tulemusel: intensiivistub naha uuenemine, nahk muutub tugevamaks ja elastsemaks, kiireneb hüaluroonhappe süntees ja naha niisutus,paraneb naha jume, toonus ja struktuur.

Protseduuri teostamisel kasutame kvaliteetseid Biodroga MD tooteid.

Protseduurijärgne õhetus möödub päevaga ja ei häiri sotsiaalset elu.


Teostame klassikalisi näohooldus protseduure professionaalse Saksa kosmeetikasarjaga  Biodroga. Biodroga pakub parimat kvaliteeti, maksimaalset efektiivsust, perfektset nahasõbralikkust ja innovatiivseid hoolduskontseptsioone. Kaubamärgi filosoofia - luua keha ja hinge harmoonia. Sari   on saavutanud edukuse just tänu pidevale keskendumisele meie kõikidele meeltele. 

Intensiivhooldusi ( AHA peeling) teostame profesionaalsete Hispaania kosmeetikasarjadega MediDerma ja SeSDerma. AHA peeling on kogu maailmas saavutanud suure populaarsuse tänu eriti efektiivsele ja laiale toimespektrile ning samaaegselt minimaalsele tüsistuste ohule. Protseduurid annavad abi vananeva, kuiva, kestendava, kahvatu või punetevate laikudega naha, pigmendilaikude, akne ja vistrike ning rasuse, komedoonidega naha puhul. AHA peelingut saab kombineerida teiste iluhooldusprotseduuridega ja spetsiaalmaskidega, kuna selline naha puhastamine tagab edaspidi teostatava hoolduse maksimaalse toime. 

Pakume ka võimalust puhastada nahka ultraheli aparaadi abil. Protseduur ei ole nahka traumeeriv, eemaldab elutud epidermiserakud ja komedoonid. Selle tulemusena kiireneb naha uuenemine, aktiveerub naha rakuainevahetus, elavneb vere- ja lümfiringe.

Kõikide sarjade tooteid on võimalik osta ka koduseks hoolduseks.