Näohooldused

Kasutame salongis hoolitsusteks Beauty SPA, Biodroga, MediDerma ja SesDerma sarjade tooteid.

Itaaliast pärit sarja Beauty SPA toodetes kasutatavad koostisosad on inspireeritud loodusest ja tehnoloogiliselt täiustatud. Selle sarja "pärl" on osooniga küllastatud seesamiõli "sesazone". See õli omab toodetes kahte toimet - aitab tootes olevatel teistel toimeainetel nahka imenduda ja on ka ise samaaegselt tõhusatoimeline naha kaitsja väliskekkonna kahjulike mõjude eest.
Beauty SPA toodetega on võimalik leevendada erinevaid nahaprobleeme ja pakkuda erinevaid hoolitsusi (AHA koorivad, niisutavad, puhastavad, hapnikuga rikastavad ja nahka uuendavad).

AHA peelingut teostame profesionaalsete Hispaania kosmeetikasarjadega MediDerma ja SeSDerma. AHA peeling on kogu maailmas saavutanud suure populaarsuse tänu eriti efektiivsele ja laiale toimespektrile ning samaaegselt minimaalsele tüsistuste ohule. Protseduurid annavad abi vananeva, kuiva, kestendava, kahvatu või punetevate laikudega naha, pigmendilaikude, akne ja vistrike ning rasuse, komedoonidega naha puhul. AHA peelingut saab kombineerida teiste iluhooldusprotseduuridega ja spetsiaalmaskidega, kuna selline naha puhastamine tagab edaspidi teostatava hoolduse maksimaalse toime. 

Teostame klassikalisi näohooldus protseduure professionaalse Saksa kosmeetikasarjaga  Biodroga. Biodroga pakub parimat kvaliteeti, maksimaalset efektiivsust, perfektset nahasõbralikkust ja innovatiivseid hoolduskontseptsioone. Kaubamärgi filosoofia - luua keha ja hinge harmoonia. Sari on saavutanud edukuse just tänu pidevale keskendumisele meie kõikidele meeltele.


Lisaks pakume veel mikro-needling ehk derma-roller hooldust. Rolleriga teostatav mikroneedling teraapia uuendab ja taastab kollageen- ja elastiinkiudude moodustumist loomulikul teel. Teraapia tulemused põhinevad naha uuenemise kiirendamisel ja kosmeetiliste toimeainete parema imendumise võimaldamisel. 

Proseduuri tulemusel: intensiivistub naha uuenemine, nahk muutub tugevamaks ja elastsemaks, kiireneb hüaluroonhappe süntees ja naha niisutus, paraneb naha jume, toonus ja struktuur.

Protseduurijärgne õhetus möödub päevaga ja ei häiri sotsiaalset elu.


Pakume ka võimalust puhastada nahka ultraheli aparaadi abil. Protseduur ei ole nahka traumeeriv, eemaldab elutud epidermiserakud ja komedoonid. Selle tulemusena kiireneb naha uuenemine, aktiveerub naha rakuainevahetus, elavneb vere- ja lümfiringe.