Lisateenused

Kulmude püsivärvimine hennaga. Võimalus valida just Teile sobiv värvitoon.

                                                                                             ***

Pakume laias valikus erinevaid metallic tatoosid. Hinnad vahemikus 3-10 eurot. 

***

Pakume võimalust veeta mõnus õhtu oma heade sõprade seltsis. Õdusas õhkkonnas klaasikese šampanja ja suupistetega, jagab meie kosmeetik meigisoovitusi. Võimalus on meiki teha nii enda kui salongi toodetega, et saavutada võimalikult personaalne lähenemine. Grupi suurus maksimaalselt kuus inimest, ühe inimese maksumus 20 EURi.

Võta ühendust ja broneeri sobiv aeg! 

***

Jumestamiseks kasutame ZAO meigitooteid, mis on 100% looduslikku päritolu ja rikastatud aktiivsete orgaaniliste koostisosadega.   Kaasaegne ja innovatiivne bränd loodi aastal 2012 Prantsusmaal, mõeldes naistele, kes armastavad loomulikku ja looduslikku ilu. Toodete valikus on kauneid värve ja peeneid tekstuure. Pakume päevameiki, pidulikku meiki ja pruudimeiki. Samuti pakume jumestamise individuaalset konsultatsiooni, mille käigus valitakse just Teile sobivad tooted ja jagatakse näpunäiteid jumestamiseks. 

***

Teostame ripsmete ja kulmude keemilist värvimist, kulmude korrigeerimist ja kujundamist. Kasutame RefectoCil tooteid. Valikus  on ka ripsmete keemiline koolutamine .

***

Paigaldame ka kvaliteetseid ripsmepikendusi.